• معرفی شرکت
  • ماموریت
  • چشم انداز
  • افتخارات
  • شرکت های همکار
  • پروژه های انجام شده

معرفی شرکت

گروه مهندسی آسمان با سابقه ای بیش از 18 سال با هدف ایفای نقش در توسعه پایدار کشور در حوزه ساخت و ساز و عرصه انبوه سازی گام نهاده است.
گروه مهندسی آسمان با توانمندی در امر ساخت و اجرای پروژه های عظیم ساختمانی از توان تخصصی و حرفه ای شرکت های برتر برج فیروزه ای آسمان و احیای مسکن آسمان دارنده رتبه ارشد انبوه سازی مسکن و ساختمان از وزارت راه و شهرسازی برخوردار است.
این مجموعه مفتخر است با استفاده از فناوری های نوین در عرصه ساخت و ساز در تمام پروژه های خود ، گام های موثری در مسیر ساخت و توسعه مجتمع های مسکونی و تجاری بردارد.
ساخت سازه های مستحکم، دارای بهترین امکانات، همراه با کامل ترین تجهیزات رفاهی و قیمت مناسب خدماتی است. در راستای تامین خواسته های مشتریان

ماموریت

ماموریت آسمان در محدوده عملکرد شرکت:
حضور فعال در عرصه انبوه سازی و بخش مسکن کشور در راستای تامین نیاز و رضایت مشتری با بهره گیری از خدمات نوین و پیشرفته با هدف افزایش سهم بازار
ماموریت آسمان در محدوده برتری رقابتی:
بهره گیری از دانش فنی و مدیریت ساخت و ساز نوین سابقه درخشان 18 سال حضور در عرصه انبوه سازی نام تجاری شناخته شده و برخورداری از منابع ارزشمند مالی و انسانی رضایت مشتریان و تامین کنندگان نگاه هوشمندانه به بازار کسب و کار به کارگیری فناوری های اطلاعاتی و تبلیغاتی جهت ایجاد مزیت رقابتی

چشم انداز

شرکت آسمان:
حضور اثرگذار و پیشتاز در عرصه ساخت و ساز با اتکا بر ارزش های بنیادین شرکت نظیر:
 - صداقت و پایبندی به اخلاق حرفه ای و وجدان کاری
 - التزام به کیفیت، معیار های فنی و مهندسی و توجه به تکنولوژی های روز دنیا در ارائه محصولات و خدمات ماندگار به مشتریان و ایجاد محیط مناسب زندگی
 - مسئولیت پذیری در قبال مشتریان، جامعه و محیط زیست

افتخارات

- کسب رتبه ارشد انبوه سازی مسکن و ساختمان از وزارت راه و شهرسازی
 - دارنده گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت 2008 ISO 9001 در تولید و انبوه سازی مسکن از شرکت QEC انگلستان
 - جایزه بین المللی کیفیت از G2S کشور ایتالیا
 - گواهی نامه بین المللی ستاره طلایی کیفیت از ACL کشور انگلستان

شرکت های همکار

شرکت برج فیروزه ای آسمان

دارنده رتبه ارشد انبوه سازی مسکن و ساختمان از وزارت راه و شهرسازی با حوزه فعالیت در سراسر کشور می باشد که پس از پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت و اخذ گواهینامه ISO9001:2008 در زمینه تولید و انبوه سازی مسکن از شرکت QEC انگلستان در راستای رضایت مندی و مشتری مداری و ایجاد ساختاری منسجم در کنار بکارگیری تکنولوژی روز و تجهیزات پیشرفته و همکاری کادری مجرب و کار آزموده همواره درصدد ارتقاء سطح کیفی در ارائه خدمات می باشد.
این شرکت تلاش همیشگی برای داشتن ایرانی همیشه آباد در زمینه های عمرانی را سرلوحه فعالیت خود قرار داده و اکنون با چشم انداز حضور فعال در امر انبوه سازی مسکن و ساختمان در جهت نیل به اهداف زیر تلاش می کند : 
1- مشارکت در آبادانی و تولید و انبوه سازی مسکن و ساختمان 
2- افزایش دانش و تجربه و انتقال آن به نسل آینده 
3- ایجاد فرصتهای شغلی مناسب برای جوانان 
4- شرکت در مناقصات و حضور فعال در زمینه انبوه سازی مسکن و ساختمان در سراسر کشور 

شرکت احیای مسکن آسمان

حدود 11 سال است که در امر ساخت مسکن به صورت مجتمع در مناطق قاسم آباد، هنرستان، کوثر، پیروزی و ... در سطح شهر مقدس مشهد مشغول به فعالیت می باشد. پروژه های احداثی به صورت ویلایی یا مجتمع آپارتمانی بوده و در ساخت آنها از مصالح مرغوب و با کیفیت استفاده شده و استحکام بنای آنها طبق آئین نامه 2800 زلزله ایران می باشد و همیشه در جهت رضایت خریداران واحد های آپارتمانی کوشیده شده که واحدهای احداثی را با نازلترین قیمت و شرایط وام مسکن عرضه کند و پس از تحویل آپارتمان ها حتی پس از گذشت 2 سال از تحویل واحدهای آپارتمانی در صورت مشاهده عیب مربوط به زمان ساخت در رفع آن اقدام نموده است.

پروژه های انجام شده

- ساخت بیش از 700 واحد مسکونی در شهر مقدس مشهد 
- پروژه مسکونی 224 واحدی گلستان، شهر جدید گلبهار 
- پروژه مسکونی 191 واحدی بوستان، شهر جدید گلبهار 
- پروژه مسکونی 345 واحدی پردیس، شهر جدید گلبهار 
- پروژه مسکونی 182 واحدی رضوان، شهر جدید گلبهار 
رتبه ارشد انبوه سازی مسکن و ساختمــان از وزارت راه و شـــهرسازی
  • دارنده گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت 2008 ISO 9001 در تولید و انبوه سازی مسکن از شرکت QEC انگلستان
  • جایزه بین المللی کیفیت از G2S کشور ایتالیا
  • گواهی نامه بین المللی ستاره طلایی کیفیت از ACL کشور انگلستان
  • 051-38187